Felújítási munkálatok az iskolában

Tisztelt Szülő, Gondviselő!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni Önöket hogy intézményünkben energetikai korszerűsítési munkálatokra kerül sor 2023. május – augusztus időszakban, mely befejeződik az új tanév kezdetéig. A felújítás alatt az intézmény és környéke 2023. május 18-tól építési területnek minősül. A felújítás során bizonyos területek és bejárati pontok ideiglenesen módosulhatnak, ezért fontos, hogy mindannyian tartsuk magunkat az átmeneti útvonalakhoz és jelzésekhez. Esetenként előfordulhat, hogy a tanulók ebben az időszakban áthelyezett termekben tanulnak majd. Kérjük, hogy Önök is beszélgessenek gyermekeikkel arról hogy ideiglenesen fokozottabb figyelemmel közlekedjenek az iskolában!

Köszönjük együttműködésüket és megértésüket ebben az időszakban. Bármilyen kérdésük van lépjenek kapcsolatba velünk az alábbi elérhetőségeinken:

e-mail: sz.baka.iskola@gmail.com

Tel.: +36301394447